زنجیره ضداسلامی طیف‌های موجود در جریان فتنه با فراخوان گروهک منحله‌ و ضداسلامی جبهه ملی برای تجمع غیرقانونی در روز 89/12/1 تکمیل شد.

     گروهک منحله و ضداسلامی جبهه ملی ایران ـ آلمان، به منظور عقب نماندن از غافله‌ی محاربه علیه نظام جمهوری اسلامی ایران با انتشار اطلاعیه‌ای در نقش دایه‌ی دلسوزتر از مادر ظاهر شده و ضمن قائل شدن حق آزادی عقیده و بیان برای تمام ایرانیان، از سردمداران فتنه (میرحسین موسوی، مهدی کروبی و سید محمد خاتمی) حمایت کرده و اقدام خداجویانه‌ی نمایندگان مجلس مبنی بر درخواست محاکمه این سه عامل فساد و خیانت را محکوم نموده است.

   گروهک منحله‌ی جبهه‌ی ملی در سال 1360 با انتشار اعلامیه‌ای از مردم خواست تا علیه لایحه‌ی قصاص تظاهرات نمایند. این موضوع موجب واکنش قاطع حضرت امام(ره) و صدور فتوای ارتداد سران جبهه‌ ملی شد.  

  حمایت گروهک ضداسلامی و مرتد جبهه ملی، از سردمداران فتنه و عملکرد آنان، سند دیگری بر خروج این جریان منحرف از دایره‌ی نظام اسلامی و خیانت آنان به آرمان‌ها و خط مشی حضرت امام(ره)، هزاران شهید گلگون پیکر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس می‌باشد. به امید فرارسیدن روز محاکمه و مجازات سردمداران و عوامل اصلی جریان فتنه.