بسم الله الرحمن الرحیم

وزیر محترم امور خارجه جمهوری اسلامی ایران

جناب آقای صالحی

 

همانطور كه رهبری معظم انقلاب اسلامی نوید داده بودند موج بیداری اسلامی و ظلم ستیزی با الگویی ایرانی و اسلامی منطقه خاورمیانه را درنوردیده است.

امت ها بیدار تر از گذشته یكصدا احیای حكومت اسلامی را فریاد میزنند و طاغوت ها همپیمان و همسفره می كوشند تا بر چهره ماه و خورشید قیام جهانی مسلمین خاك بپاشند.

قتل عام و فجایع انسانی و حمله ناجوانمردانه برخی از همدستان منطقه ای استكبار به شیعیان بحرین فاجعه ای بزرگ و لكه ننگین سیاهی است بر كارنامه مدافعین دروغین حقوق بشر كه میرود وارد مراحل جدید دیگری شود.

اگر چه این سلسله اقدامات جسورانه علیه امت اسلامی راهی به پیروزی بر كفار علیه مسلمین باز نمیكند ، لكن ما دانشجویان ایران اسلامی همصدا با برادران و خواهران دانشجو و آزاده مسلمان و شیعه در بحرین اعلام میكنیم كه آماده ایم تا تحت امر رهبری معظم انقلاب اسلامی برای دفاع از كیان و مال و جان و ناموس شیعیان بحرین عازم میدان نبرد دشمنان انسانیت و حقوق حقه بشر شویم.

ما دانشجویان وبلاگ نویس به نمایندگی از جامعه بزرگ دانشجویی كشور آماده ایم تا دوشادوش برادران و خواهران شیعه بحرینی ،طومار نكبت بار استكبار جهانی و همدستان عربشان را در منطقه به هم بپیچیم و آنان را روانه زباله دان تاریخ بشر كینم.

با اینكه از جنایت علیه شیعیان بحرین روزهاست كه خونین دل و خونین دیده ایم ، لكن به حكم وظیفه شرعی تا اعلام فرمان جهاد آماده و ایستاده ایم و چنانچه ولی امر مسلمین جهان به جهاد حكم نمایند حاضریم سفره هفت سین امسال را با برادران و خواهران بحرینی ،شریك شویم و چه زیباست همزمانی عید نوروز با عید نابودی همدستان نادان استكبار جهانی در منطقه ای كه باید تریبون اسلام و حق طلبی باشد ونه پایگاه جولان حرامیان صهیونیست.

حال كه دستان استكبار و صهیونیسم بین الملل از آستین نكبت بار و خیانت پیشگان منطقه ای اینان بیرون آمده است ، مادانشجویان ایران اسلامی آماده ایم تا ظرف 48 ساعت خاك بحرین را از لوث وجود نحس دشمنان صهیونیست تبار شیعیان پاكسازی كنیم.

اسلام بالا می رود و چیزی بر آن برتری نمی یابد

الله اكبر خامنه ای رهبر، مرگ بر اسرائیل مرگ برآمریكا

دانشجویان وبلاگ نویس ایران اسلامی

اسفند ماه 1389