عناصر بی بی سی فارسی برای مقابله با همایش بیداری اسلامی ، دست به کار ساخت مستندی شتابزده برای مقابله با اثرات این مجمع مهم منطقه ای شده اند.

همایش موفقیت آمیز بیداری اسلامی که در حال برگزاری می باشد با استقبال کم نظیر فعالان سیاسی و اجتماعی منطقه و جهان همراه بوده است و همین امر رسانه دولت انگلیس را به واکنشی شتابزده فراخوانده است.

بی بی سی فارسی در اقدامی عجولانه با استفاده از عناصر ورشکسته و بسیار بدنام سیاسی که سابقه خیانت به ملت ایران در جریان جنگ تحمیلی را داشته اند و درست در ایام قرار داشتن در فرارسیدن هفته دفاع مقدس ، دست به ساخت احمقانه مستندی مضحک و خالی از استناد زده است.

این اقدام رسانه مذکور به به انتشار شایعات و دخالت در اقدامات ضد ملی علیه ایرانیان از کودتای 28 مرداد تا کودتای سبز انتخاباتی سال 1388 شهرت دارد درحالی صورت میپذیرد که همایش بیداری اسلامی در تهران از ساعات اولیه آغاز بکارش تا هم اکنون با واکنش های بسیار زیادی همراه بوده است.

گفتنی است افزایش نقش محوری جمهوری اسلامی ایران در سطح منطقه و جهان و همچنین الهام بخشی مقام معظم رهبری برای انقلابیون کشورهای عربی و آفریقایی ، استعمار پیر را به طرز قابل ملاحظه ای به واکنش های پرهزینه وادار کرده است.

روز گذشته برخی از رسانه ها اعلام کردند که عناصر همکار با بی بی سی فارسی بعنوان عاملان انتشار اکاذیب و دروغهای سازمان دهی شده توسط دستگاههای مسئول، شناسایی و بزودی مورد برخورد بسیار جدی قرار خواهند گرفت.