همزمان با موج آفرنی های جدید رسانه های ضد انقلاب ، گروهی از دانشجویان مستقل برخورد قاطعانه با مزدوران این شبکه ها را خواستار شدند.

متن این بیانیه به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

مسئولین محترم در دستگاههای نظامی ، انتظامی ، قضایی و امنیتی

مدتی است که گروهی از رسانه های وابسته به جریان سلطه و همچنین دستهای داخلی آنان تلاش مذبوحانه ای را برای توهین به مقدسات و ارکان نظام اسلامی سامان داده اند.

دراین میان رسانه بدنام جرس بعنوان تریبون جریان فتنه متشکل از عناصر سرخورده سیاسی و بی بی سی فارسی بعنوان رسانه دولت خبیث انگلیس نقش های سازمان یافته ای را درراستای خطوط کلی دستگاههای جاسوسی آمریکا و انگلیس به مرحله اجرا گذاشته و دراین رابطه از برخی خود فروختگان داخلی نهایت سو استفاده را می نمایند.

لذا در شرایط کنونی که منطقه خاورمیانه سرشار از الهام بخشی های غیر قابل انکار انقلاب اسلامی است و همچنین در روزهایی که یادآور رشادتهای سربازان بی ادعای ملت مسلمان ایران در جبهه های نبرد حق علیه باطل و دفاع مقدس ، ضروری بنظر میرسد که مطالبه برحق ملت ایران و جریان های دانشجویی مستقل مبنی بر مهار اینگونه رسانه ها چهره عملی به خود گرفته و شاهد طی شدن مراحل جدی برخورد با این ارگان های باصطلاح خبری ، ضد ایرانی و ضد اسلامی باشیم.

ما دانشجویان دانشگاههای ایران اسلامی بعنوان مطالبه ای جدی از دست اندرکاران مربوطه تقاضا داریم در اسرع وقت و با قاطعیت تمام دهان یاوه گویان به مهر قانون بسته و اشد مجازات در خصوص خائنان به آرمان های بلند ملت ایران کوبیده شود.

همچنین به این دست از رسانه های دروغ پرور و خیانت پیشه هشدار میدهیم که در صورت ارتکاب و ادامه اعمال احمقانه بیشتر قطعا قاطعانه و با استفاده از تمامی ظرفیت های انسانی و مجازی در برابر اینان ایستاده و مشت محکمی را بر دهان یاوه گویان خواهیم کوبید.

دولت خبیث انگلیس بعنوان عامل تحریک یاوه گویان دولتی بی بی سی بداند که سفارت این کشور در ایران در صورت ادامه یافتن برخوردهای زشت و غیر اخلاقی مشابه گذشته با سرنوشتی به مراتب بدتر از لانه جاسوسی آمریکا مواجه خواهد شد.

ما دانشجویان به دولت سرکوبگر انگلیس که هنوز نتوانسته است خود را از یوغ دولت پادشاهی و نظام قرون وسطایی پادشاهی خلاس کند ، توصیه میکنیم که بهتر است به جای دخالت ها و توطئه های مذبوحانه علیه ایران اسلامی و سایر کشورهای منطقه به رفع و رجوع اعتراضات انبوه داخلی خود و احقاق حقوق دانشجویان در بند دستگیر شده در جریان اعتراضات این کشور بپردازند و با این حجم از مشکلات داخلی و سرکوب و نقض حقوق مردم این کشور ، به خود اجازه دخالت های آشکار و نهان در سایر کشورها من جمله ایران را ندهد.

همچنین لازم است دشمنان ایران اسلامی بدانند که بخش های بالقوه نبرد سایبری در جنبش دانشجویی در صورت ارتکاب اشتباهات بزرگ رسانه هایی همچون بی بی سی اینبار با عملیات بسیار گسترده تر و کوبنده تر از موارد قبل درس عبرت گرانی را به بلند گوهای فاسد ضد ایرانی و ضد اسلامی خواهد داد.

و السلام

دانشجویان دانشگاههای ایران اسلامی

شهریور 1390